Zonguldak Çaycuma Havalimanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Zonguldak Çaycuma Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Zonguldak Çaycuma Havalimanı

Zonguldak Çaycuma Havalimanı, ilk olarak 1935 – 1945 yılları arasında Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından askeri havalimanı olarak inşa edilip kullanılmıştır. Daha sonra 1957-1960 yıllarda sivil ulaşım

Zonguldak Çaycuma Havalimanı Rehberi

Zonguldak Çaycuma Havalimanı, ilk olarak 1935 – 1945 yılları arasında Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından askeri havalimanı olarak inşa edilip kullanılmıştır. Daha sonra 1957-1960 yıllarda sivil ulaşıma açılıp bir süre hizmet vermeye başlamış ve ardından kapanmıştır. Tekrardan 1999 yılında açılan havalimanı 3 sene sonra hiçbir sefer yapılmadan tekrar kullanıma kapatılmıştır. 2007 yılında ihalesi yapılan havalimanı Zonguldak Özel Sivil Havacılık A.Ş aracılığıyla tekrardan açılmış ve halen faal durumdadır. Şehir merkezine 50 kilometre uzaklıkta olan havalimanı Şehir merkezinden ortalama 55 dakika sürmektedir. Zonguldak uçak bileti şimdi yolcu.com’da.

 

 

 

Zonguldak Çaycuma Havalimanı Ulaşım

 

Zonguldak Merkezden kalkan servisler ile ortalama 5 TL gibi bir ücretle havalananına ulaşım sağlayabilirsiniz. Çaycuma ilçesinden havalananına ücretsiz servisler bulunmaktadır. Havalimanı terminal çıkışında bulunan taksiler sayesinde istediğiniz konuma daha hızlı ulaşabilir, ayrıca Havalimanı önünde bulunan servisler ile Bartın'a gidebilirsiniz.  

 

 

 

Adres: Saltukova Yolu, 67970 Hacılar/Çaycuma/Zonguldak

 

Kodu: ONQ

 

Rakım: 4 m

 

Telefon: (0372) 618 24 57

Zonguldak Çaycuma Havalimanı