Bartın Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Bartın Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Bartın Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Bartın Otogarı

Eskiden Zonguldak ilinin bir ilçesi olan Bartın Ağustos 1991′de, Amasra, Kurucaşile ve Ulus ilçeleriyle birleştirilerek il yapılmıştır. Bartın ili doğuda Kastamonu, güney ve batıda Zonguldak illeri, kuzeyde de Karadeniz ile çevrilidir.  Bartın Otogar’ından her gün düzenli olarak İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerle karşılıklı seferler düzenlenmektedir. Bartın’a yolcu.com üzerinden kolaylıkla otobüs bileti bulmanız mümkündür. 

Bartın Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Bartın Otogarı şehir merkezine 7 km uzaklıkta kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Bartın otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bartın Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Bartın ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Bartın Otogarı
Telefon: +905074488694
Adres: Tuzcular Mah. Bartın-Kozcağız Yolu Üzeri Merkez/Bartın