Mersin Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Mersin Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Mersin Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Mersin Otogarı

Ülkemizin güneyinde yer alan Mersin ili, kıyı kenti olarak sıcak bir iklime sahiptir. Mersin, tarihte önemli bir yere sahiptir.Antik çağlardan kalma tümülüsler, şehrin o dönemde büyük önem taşımıştır.  Mersin’e bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Mersin’e gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Mersin otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 70′den fazla otobüs firmasının Mersin’e seferi bulunmaktadır. Mersin Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 70′in üzerindeki otobüs firması Mersin’den hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Mersin Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Mersin Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Mersin otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Mersin Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Mersin ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Her yarım saatte şehrin pek çok ana durağından kalkan 11M, 12M, 170, 32M, 33M, 34M, 73M ve 79M numaralı belediye otobüslerini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Mersin Otogarı
Telefon: +903242381648
Adres: Çiftçiler Mahallesi, 33240 Toroslar/Mersin