Nevşehir Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Nevşehir Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Nevşehir Otogarı

İç Anadolu'da bulunan Nevşehir, günümüz turizminin en önemli merkezlerinden biridir. Kuzeyde Yozgat , batıda Kırşehir ve Aksaray , doğuda Kayseri , güneyde Niğde ile çevrilidir. Nevşehir’a bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Nevşehir’ya gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Nevşehir otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 15′den fazla otobüs firmasının Nevşehir’a seferi bulunmaktadır. Nevşehir Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 15′in üzerindeki otobüs firması Nevşehir’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Nevşehir Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Nevşehir Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Nevşehir otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Nevşehir Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Nevşehir ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 21:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs Firmaları Tümü

Otogar: Nevşehir Otogarı
Telefon: +903842134025
Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah. Necip Fazıl Bulv. No:1, 50040 Merkez/Nevşehir
14 Haziran 2021,Hafif Yağmur
21°
21°14 Haziran 2021
22°15 Haziran 2021
21°16 Haziran 2021
20°17 Haziran 2021
22°18 Haziran 2021