Şırnak Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Şırnak Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Şırnak Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Şırnak Otogarı

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Şırnak, 1990 yılında Siirt'e bağlı bir ilçe ve daha sonra il olmuştur. . Nuh'un Gemisi'ne ev sahipliği yaptığına inanılan Cudi Dağı'na ev sahipliği yapmaktadır. Şehrin doğusu Hakkâri ile çevrilidir ; Kentin kuzeyinde Siirt , Batman , Mardin , güneyinde Suriye ve Irak bulunmaktadır. Şırnak’a bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Şırnak’ya gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Şırnak otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 20′den fazla otobüs firmasının Şırnak’a seferi bulunmaktadır. Şırnak Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 20′nin üzerindeki otobüs firması Şırnak’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir.

Şırnak Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şırnak Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Şırnak otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Şırnak Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Şırnak ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Şırnak Otogarı
Telefon: Bilinmiyor
Adres: 73000 Yoğurtçular/Şırnak Merkez/Şırnak