Tekirdağ Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Tekirdağ Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Tekirdağ Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Tekirdağ Otogarı Kalkışlı Otobüs Biletleri

Tekirdağ Otogarı

Eski Yunan adıyla Bisanthi ile de anılan Tekirdağ, İstanbul'un 135 km batısında, Marmara Denizi'nin kuzey kıyısında şirin bir küçük şehirdir. Trakya kökenleri ile tanınan şehir, Türkiye için büyük bir tarihi öneme sahiptir. Tekirdağ, diğer Türk illeri Edirne ve Kırklareli ile birlikte Doğu Trakya'nın bir parçasıdır. Trakya'nın tarihi bölgesi, Bizans ve Osmanlı krallıklarının altın çağında önemli bir rol oynamıştır. Tekirdağ’a bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Tekirdağ’ya gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Tekirdağ otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 20′den fazla otobüs firmasının Tekirdağ’a seferi bulunmaktadır. Tekirdağ Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 20′nin üzerindeki otobüs firması Tekirdağ’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir.

Tekirdağ Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Tekirdağ Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Tekirdağ otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Tekirdağ Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Tekirdağ ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. ,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14 ve 15 hat numaralı belediye otobüsleri ile Tekirdağ Otogarına ulaşabilirsiniz.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Tekirdağ Otogarı
Telefon: Hürriyet Mahallesi, 59030 Süleymanpaşa/Tekirdağ
Adres: Hürriyet Mahallesi, 59030 Süleymanpaşa/Tekirdağ