Yozgat Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Yozgat Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Yozgat Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Yozgat Otogarı

İç Anadolu'da bulunan Yozgat, kendine özgü atmosferi ve kültürü ile öne çıkan tarihi şehirlerden biridir. Yozgat, kuzeyde Tokat , Amasya ve Çorum , doğuda Sivas , batıda Kırıkkale ve Kırşehir , güneyde Nevşehir ve Kayseri ile komşudur. Anadolu'nun ortasında yer aldığından birçok güzergah için yol durağı olma özelliğine sahiptir.

Yozgat’a bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Yozgat’ya gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Yozgat otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 20′den fazla otobüs firmasının Yozgat’a seferi bulunmaktadır. Yozgat Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 20′nin üzerindeki otobüs firması Yozgat’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir.

Yozgat Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Yozgat Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Yozgat otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yozgat Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Yozgat ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Yozgat Otogarı
Telefon: +903542125808
Adres: Karatepe Mah. Fuar Cd. No:78 66100 Merkez/Yozgat