Doha Havalimanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Doha Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Doha Havalimanı

Doha, Katar'da bir havaalanıdır. 27 Mayıs 2014'te Hamad Uluslararası Havalimanı açılıncaya kadar Katar'ın ticari uluslararası havalimanıydı. Planlanan tüm ticari trafik kesilirken, havaalanı sahası ve

Doha Havalimanı Rehberi

Doha, Katar'da bir havaalanıdır. 27 Mayıs 2014'te Hamad Uluslararası Havalimanı açılıncaya kadar Katar'ın ticari uluslararası havalimanıydı. Planlanan tüm ticari trafik kesilirken, havaalanı sahası ve mevcut pist halen Katar Emiri Hava Kuvvetleri, Rizon Jet, Körfez Helikopterleri ve Katar Havacılık Koleji tarafından kullanılıyor. Doha uçak bileti yolcu.com'da!

Doha şehir merkezinin yaklaşık 15 kilometre güneydoğusunda yer alan Hamad Uluslararası Havalimanı’nda, başta Qatar Airways olmak üzere 30 farklı havayolu şirketi hizmet veriyor. Misafirperverliğin ve müşteri deneyimi anlayışının öne çıkarıldığı oldukça lüks ve modern bir binaya sahip olan havalimanı, 36 kilometrekarelik bir alan üzerine kurulu. Neredeyse yarısı denizin doldurulması ile oluşturulan bu hava sahasında, biri 4 bin 850, diğeri ise 4 bin 250 metre uzunluğa sahip iki uçuş pisti mevcut.

Doha Havalimanı