Malatya Havalimanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Malatya Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Malatya Havalimanı

Malatya Havalimanı Türkiye’nin Malatya şehrine hizmet veren havalimanıdır. Türkiye’de yapılan ilk havalimanlarından olan Malatya Havalimanı,1941 yılında hizmete açılmıştır. İç ve Dış hatlar olmak üzer

Malatya Havalimanı Rehberi

Malatya Havalimanı Türkiye’nin Malatya şehrine hizmet veren havalimanıdır. Türkiye’de yapılan ilk havalimanlarından olan Malatya Havalimanı,1941 yılında hizmete açılmıştır. İç ve Dış hatlar olmak üzere iki terminal ile hizmet vermektedir. Toplamda 1.000.000 yolcu kapasitesine sahip olan havalimanı ayrıca askeri hizmetler içinde kullanılmaktadır. Malatya uçak bileti yolcu.com’da

Malatya Havalimanına Ulaşım

Taksi: Malatya Havalimanı terminal binası çıkışında sizi taksi durakları karşılamaktadır. Buradan taksilere binerek istediğiniz konuma rahatça ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Servisleri: Havaş servisleri Malatya’ya inen bütün uçakların yolcuları için servis hizmeti sağlamaktadır. Uçuştan sadece 30 dakika sonra servisler şehir merkezine hareket etmektedir.Havaş servisleri Malatya Havalimanı’na ulaşmak için en uygun ulaşım aracıdır.

Araç Kiralama: Malatya Havalimanı terminal binası içinde yerel ve kurumsal araç kiralama firmaları hizmet vermektedir. Buradan tercihlerinize göre bir araç seçip kullanabilirsiniz.

Malatya Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Aksaray, Malatya Havaalanı, 44600 Merkez/Akçadağ/Malatya

Kodu: MLX

Rakım: 2.828 m

Telefon: (0422) 266 00 46

Havalimanı tipi: Sivil - Askeri

Malatya Havalimanı