Harem Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Harem Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Harem Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Harem Otogarı

Harem otogarı İstanbul'un Üsküdar ilçesinde bulunmaktadır.  Harem’e bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Harem’e gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Harem otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 150′den fazla otobüs firmasının Harem’e seferi bulunmaktadır. Harem Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 150′nin üzerindeki otobüs firması Harem’den hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir.

Harem Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Harem Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Harem otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Harem Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Harem ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Harem Otogarı
Telefon: +902163333763
Adres: Selimiye Mah. Üsküdar Harem Sahil Yolu 34668 Üsküdar/İstanbul