Kozluk Otobüs Bileti, Kozluk Otobüs Firmaları - Yolcu.com

Kozluk Otobüs Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla Kozluk otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Popüler Otobüs Firmaları Tümü

Kozluk Şehir Rehberi

Kozluk

Kozluk Batman ilinin yüksek dağların etrafında kurulmuş tarihi bir ilçedir. Tarihi bir yerleşim birimi olan Kozluk`un eski adı Hazo`dur. Kozlukta m.ö 8000-8600 yıllarına ait arkeolojik kalıntılar bulunmuş ve bu arkeolojik kalıntılar D.Bakır arkeoloji müzesinde bulunmaktadır Yaklaşık 30 binlik bir nüfusa sahip olan Kozluk, Türkiye-İran karayolunun geçtiği güzergahta bulunur. 1995`lere kadar Kozluk güçlü aşiretlerin etki alaını içerisinde kalmış; bu tarihten sonra ise aşiret yapısı hızlı bir şekilde çözülmeye başlamıştır. Kozluk`ta halı hazırda iki tuğla fabrikası, bir halısaha, tam teşekküllü bir hastane, bir konferans salonu, bir aile çay bahcesi ve iki yatılı okul bulunmaktadır.

Kozluk Otogarları

Mobil Uygulama

Sık Sorulan Sorular

Yolcu.com ile kolaylıkla Kozluk otobüs bileti satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken Sayfanın üst bölümünde bulunan Bilet Arama bölümünde Nereden-Nereye ve Tarih kısımlarını size uygun şekilde doldurarak arama yapmanız. Daha sonra size en uygun seferi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.
Yolcu.com size +250’den fazla firmanın en ucuz otobüs seferlerini listeler. Bu sayede bütçenize en uygun Kozluk otobüs biletini satın alabilirsiniz
Yolcu.com sizden komisyon ücreti almaz! Yolcu.com ile Kozluk otobüs bileti satın alırken sadece biletin fiyatını ödersiniz.
Yolcu, size tüm otobüs firmalarını karşılaştırabilmeni ve en uygun fiyata otobüs bileti satın alabilmeni sağlar. Yolcu.com veya Yolcu.com Mobil uygulaması sayesinde otobüs biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz.
Kozluk otobüs bileti aldıktan sonra seyahat saatinden 30 dk. önce otogara gitmeniz yeterlidir.
Otobüs biletinizi satın aldıktan hemen sonrasında bilet bilgilerinizi tarafınıza e-mail ve sms ile gönderilmiş olacaktır. Biletinizi bastırmanıza gerek olmadan yalnızca kimliğinizi göstererek seferinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.